Квартирник в укритті: як черкаські музиканти допомагають у боротьбі з ворогом

Виробник професійних аудіоінтерфейсів Universal Audio представив нову бюджетну звукову...

Ключові особливості сучасних електронних земельних аукціонів

Останні роки ознаменувалися кардинальними змінами, які стосуються земельного ринку...

Share

Спортсмени черкаського представництва федерації UPC взяли участь у змаганнях з пауерліфтингу, які проходили у Хоролі. Більше цікавих спортивних новин на сайті ЯЧеркащанин.

Черкаські спортсмени повернулися додому із змагань з гарним настроєм та чимолою кількістю медалей. Отже, хто саме був нагороджений серед черкаських спортсменів?:

• Андрій Чернаков студент ЧНУ у категорії 90 кг серед тінейджерів, змагався у становій тязі та виборов перше місце із результатом 185 кг.
  • Крістіна Проскура здобула золоту нагороду серед юніорів з результатом 40 кг у жимі, вагова категорія до 52 кг.
  • Юлія Пономаренко серед опен до 48 кг у жимі штанги лежачи здобула третє місце із результатом 40 кг та перше місце у екстремальному жимі пожавши штангу вагою 25 кг на 30 разів.
  • Стронська Тетяна серед опен у категорії 56+ змагалася у двоєборстві та виборола золото зібравши загальну суму 197,5 кг
  • Мутовкіна Людмила серед опен до 56 кг у підйомі штанги на біцепс здобула срібну нагороду із результатом 22,5 кг
  • Кукотін Олександр серед тінейджерів до 60 кг у підйомі штанги на біцепс виборов перше місце із результатом 35 кг (параолімпієць)
  • Лошак Станіслав серед опен до 75 кг у жимі отримав перше місце із результатом 70 кг (параолімпієць)
  • Фадєєва Марина серед опен до 100 кг у тязі отримала перше місце із результатом 115 кг та виборола друге місце в абсолютній першості.
  • Губа Микола серед опен до 100 кг змагаючись у підйомі штанги на біцепс у гідній боротьбі виборов золото із результатом 80 кг та здобув перше місце в абсолютній першості
  • Ревуцький Олег серед опен до 67,5 кг у підйомі штанги на біцепс отримав перше місце із результатом 40 кг (параолімпієць).

Тренер спортсменів Олександр Байда та регіональний представник федерації UPC м.Черкаси Мутовкіна Людмила, вітають спортсменів з гідними результатами та бажають гарної підготовки до наступних стартів. Щиро дякуємо вам, ви справже майбутнє нації, гордість Черкас. Кожен хто переміг у таких складних змаганнях стає прикладом для наслідування.