Квартирник в укритті: як черкаські музиканти допомагають у боротьбі з ворогом

Виробник професійних аудіоінтерфейсів Universal Audio представив нову бюджетну звукову...

Ключові особливості сучасних електронних земельних аукціонів

Останні роки ознаменувалися кардинальними змінами, які стосуються земельного ринку...

Share

Черкаська спортсменка Єлизавета Сікало стала срібною призеркою чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Цією новиною на своїй сторінці у Facebook поділився заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Далі розповість icherkashchanyn.

Єлизавета Сікало є студенткою Черкаського державного технологічного університету. Дівчина навчається на II курсі по спеціальності «дизайн» факультету комп’ютеризованих технологій, машинобудування та дизайну. Окрім навчання в університеті у дівчини є й інша діяльність – спортивна. Єлизавета відвідує міську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу №2, яка готує дітей по різним спортивним направленням: фехтування, велоспорт, триалтон, кульова стрільба та стрільба з лука. Підготовка в КДЮСШ відбувається на високому рівні – її вихованці вже починають отримувати високі спортивні результати. Так, юні спортсмени вже посідали призові та чемпіонські місця на українських турнірах. А ще вони вибороли перемоги на міжнародних змаганнях.

Однією з кращих вихованиць КДЮСШ є Єлизавета Сікало. Вона вже стала майстром спорту України. Нещодавно спортсменка здобула срібну нагороду національної першості на Чемпіонаті України зі стрільби з лука, який проходив у Львові. А після напружених відбіркових змагань та активного тренування спортсменка виборола перепустку на чемпіонат Європи.

На чемпіонаті Європи юна лучниця змагалась у складі юніорської збірної України разом з львів’янками Олександрою Кукурузяк та Жанною Наумовою. Спортсменки поступилися росіянкам з рахунком 0:6.

Нагадаємо, що чемпіонат зі стрільби з лука проходив з 27 лютого по 2 березня 2019 року у турецькому місті Самсун. За нагороди континентальної першості змагалися дорослі спортсмени та юніори. Це більше 180 кращих лучників Європи, які представляли команди 25 країн нашого континенту.