Юна лучниця із Черкас виборола срібло на чемпіонаті Європи

Черкаська спортсменка Єлизавета Сікало стала срібною призеркою чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Цією новиною на своїй сторінці у Facebook поділився заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Далі розповість icherkashchanyn.

Єлизавета Сікало є студенткою Черкаського державного технологічного університету. Дівчина навчається на II курсі по спеціальності «дизайн» факультету комп’ютеризованих технологій, машинобудування та дизайну. Окрім навчання в університеті у дівчини є й інша діяльність – спортивна. Єлизавета відвідує міську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу №2, яка готує дітей по різним спортивним направленням: фехтування, велоспорт, триалтон, кульова стрільба та стрільба з лука. Підготовка в КДЮСШ відбувається на високому рівні – її вихованці вже починають отримувати високі спортивні результати. Так, юні спортсмени вже посідали призові та чемпіонські місця на українських турнірах. А ще вони вибороли перемоги на міжнародних змаганнях.

Однією з кращих вихованиць КДЮСШ є Єлизавета Сікало. Вона вже стала майстром спорту України. Нещодавно спортсменка здобула срібну нагороду національної першості на Чемпіонаті України зі стрільби з лука, який проходив у Львові. А після напружених відбіркових змагань та активного тренування спортсменка виборола перепустку на чемпіонат Європи.

На чемпіонаті Європи юна лучниця змагалась у складі юніорської збірної України разом з львів’янками Олександрою Кукурузяк та Жанною Наумовою. Спортсменки поступилися росіянкам з рахунком 0:6.

Нагадаємо, що чемпіонат зі стрільби з лука проходив з 27 лютого по 2 березня 2019 року у турецькому місті Самсун. За нагороди континентальної першості змагалися дорослі спортсмени та юніори. Це більше 180 кращих лучників Європи, які представляли команди 25 країн нашого континенту.